Bolesna porażka na własnym boisku

W ostatnim ligowym spotkaniu odnieśliśmy wysoką porażkę z drużyną GLKS Jonkowo 1:6. Zdobywcą bramki dla naszego zespołu był Marcin Wyrzykowski. Spotkanie było bardzo emocjonujące za sprawą sędziego, który całkowicie nie panował nad przebiegiem spotkania. Dzięki jego kontrowersyjnym decyzjom boisko opuściło czterech zawodników po dwóch z każdej drużyny. Spotkanie w wykonaniu naszego zespołu pozostawia wiele do życzenia. Pierwszą bramkę straciliśmy po żucie karnym, do którego doprowadził kapitan zespołu Tomasz Piłat. Karny był jak najbardziej zasłużony, gdyż przeciwnik był ciągnięty za koszulkę. Dzięki umiejętnemu wywróceniu się przeciwnika sędzia boczny wspomógł w decyzji sędziego głównego co doprowadziło do utraty pierwszej bramki. Kolejna bramka wpadła po strzale z rzutu rożnego. Piłka była mocno wkręcona w stronę bramki, złe ustawienie bramkarz oraz brak krycia pozwoliło gościom na zdobycie kolejnej bramki. Przy tej akcji kilku naszych zawodników zwracało uwagę sędziemu, iż bramka wpadła po zagraniu ręką, niestety na nic zdały się nasze apele. Kolejne dwie bramki to ewidentne błędy sędziego bocznego, który nie pokazał spalonych. Przy wyniku 0:4 mieliśmy swoją szansę z rzutu wolnego. Do piłki podszedł Marcin Wyrzykowski, który po silnym strzale skierował piłkę w stronę bramki. Dzięki nieudanej interwencji obrońcy piłka po odbiciu od jego głowy nabrała jeszcze większej prędkości po czym znalazła się w siatce gości. Bramka została zaliczona na konto naszego zawodnika. Niestety w ostatnich minutach straciliśmy jeszcze dwie bramki i wynik spotkania zakończył się wysoka porażką 1:6. przed nami jeszcze wiele pracy i walki w zdobyci pierwszych ligowych punktów.

Kolejnym naszym rywalem będzie zespół Barczewa z którym to zmierzymy się w najbliższą niedziele 13.09.15 w Barczewie o godz. 14:00