Druzgocąca porażka
  1. W ostatniej kolejce rundy jesiennej zostaliśmy pokonani przez drużynę GLKS Jonkowo a wynik 16:0 mówi więcej niż nie jeden znany komentator sportu mógłby powiedzieć. W spotkaniu wystąpiliśmy jak na nasz zespół w dobrym składzie co to znaczy w dobrym składzie? mianowicie w bramce wystąpił doświadczony Bogumił Stendel w obronie zagrali Tomasz Piłat, Łukasz Kowalski, Sławomir Smolańczuk, Rafał Policht w pomocy Daniel Słomkowski Szymon Magun, w środku pola Łukasz Morawiak, Bogdan Łazarczyk, Marcel Czaplicki i w ataku Krzysztof Piłat. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 7:0 pierwszą bramkę straciliśmy już w 3 minucie następną w 6,18,25.33,38,41. W drugiej odsłonie w bramcę staną Tomasz Wieśniak, który w tym spotkaniu zdecydowanie nie wiedział co ma ze sobą zrobić na tej bardzo ważnej pozycji. Już w 45 minucie tracimy kolejną 8 bramkę następnie 50,56,77,86,87,88,90. na dodatek od 72 minuty gramy w 10 bo za drugą żółtą kartkę boisko opuszcza kapitan Tomasz Piłat, a w 78 minuty boisko opuszcza Sławomir Smolańczuk też za 2 żółtą kartkę. Po tym spotkaniu będziemy musieli się porządnie zastanowić nad wieloma elementami naszej gry a także nad postawą i przygotowaniem do meczów.