Falstart na inauguracje sezonu

Pierwszy mecze nowego sezonu nie zaliczymy do udanych. Spotkanie z beniaminkiem A-klasy Jonkovią Jonkowo zakończył się porażką 1:2 Do końca spotkania zapowiadało się na remis jednak w ostatnich minutach meczu goście zdobyli zwycięskiego gola z rzutu wolnego. Bramka wpadła bezpośrednio po strzale, na nasze nieszczęście piłka po lekkim strzale minęła wszystkich zawodników i po odbiciu od ziemi wpadła do bramki. Przy tej akcji nasz bramkarz Adrian był zasłonięty i może dla tego nie zdołał zareagować. Zdobywcą bramki dla naszego zespołu był Romek Żelaznowski.

Skład wyjściowy: bramka Adrian Perzanowski, Tomasz Piłat, Łukasz Kowalski, Rafał Policht, Daniel Słomkowski (25' Tomasz Osowiec), Marcin Wyrzykowski, Arek Paszkiewicz, Leszek Stopieński, Romek Żelaznowski, Patryk Morawkia (70' Paweł Juszkiewicz), Marcel Czaplicki (80' Sławek Smolańczuk),