Orlik z awansem

W dniu dzisiejszym zakończyła się faza wstępna rozgrywek Orlika. Nasza drużyna awansowała do fazy pierwszej. W ostatnim turnieju rozegranym w Olsztynku pokonaliśmy gospodarzy Olimpię Olsztynek 5:1 bramki zdobyli Kewin Zimerman 2i Wiktor Fedor 3 W drugim spotkaniu wygraliśmy zdrużynąDwójki Nidzica 5:2 bramki zdobyli Kewin Zimerman 4 i Maksymilian Król 1 Ostatnie dwa zwycięstwa pozwoliły nam na zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Podsumowując rundę wstępną zdobyliśmy łącznie 25 bramek a straciliśmy zaledwie 5 Królem strzelców został Kewin Zimerman, który zdobył 15 bramek. Faza pierwsza rozpocznie się między 25 a 28 września. Naszymi rywalami będą drużyny, które zajęły drugie miejsca w grupie 19 (Unieszewo, Warmia Olsztyn lub Szeląg Kormoran Zwierzewo)i 21 ( Stomil Olsztyn I, II lub III)