Porażka w wyjazdowym meczu z Niedzwiedziem Ramsowo

Porażka w wyjazdowym meczu z  Niedzwiedziem Ramsowo

Pomimo strzeleniu dwóch bramek nie zdołaliśmy odnieść zwycięstwa w meczu z Ramsowem. Sędzia spotkania niesłusznie podyktował rzut karny oraz nie odgwizdał ewidentnego spalonego, dzięki czemu drużyna gospodarza zdobyła dwie bramki. Na nasze nieszczęście w końcówce spotkania boisko opuścił kapitan drużyny Tomasz Piłat, który za faul na wychodzącym na dogodną pozycję przeciwniku otrzymał czerwoną kartkę. Chwilę później Ramsowo po efektownym strzale z za pola karnego zdobywa zwycięskiego gola. Jak to mówią bramka wisiała w powietrzu ponieważ przed tą akcją zawodnicy Niedźwiedzia mieli ponad 3 sytuację które powinny w 100% wykorzystać. Nasz zespół mógł także zdobyć jeszcze jedną bramkę. Bliski strzelenia kolejnego gola tuż po rozpoczęciu drugiej połowy był Romek niestety piłka po jego strzale trafiła w słupek a po dobitce z bramki wybił ją jeden z obrońców Ramsowa. Spotkanie zakończyło się naszą porażką 2:3 zdobywcami bramek byli Leszek Stopieński oraz Romek Żelaznowski.