Wyjazdowa porażka, lecz widać światło w tunelu

W niedzielnym spotkaniu 5 kolejki 3 grupy Klasy A zmierzyliśmy się na wyjeździe z Polonią Lidzbark Warmiński. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 7:2. Wyjściowy skład naszego zespołu wyglądał następująco: Bogumił Stendel, Sławomir Smolańczuk, Kowalski Łukasz, Rafał Policht, Patryk Morawiak, Adam Wieśniak, Patryk Głowacki, Bogdan Łazarczyk, Marcel Czaplicki, Szymon Magun, Krzysztof Piłat. Na ławce zaś znaleźli się: Tomasz Wieśniak, Daniel Słomkowski oraz Roman Żelaznowski.

Jako, że redakcja z przyczyn czasowo-zdrowotnych nie miała możliwości obejrzenia tego spotkania niestety dokładniejszej relacji z meczu nie będzie. Jeżeli któryś z zawodników, bądź kibiców będących na spotkaniu chciałby podzielić się wrażeniami z meczu, to zapraszamy do komentowania.

Na uwagę bez wątpienia zasługuje fakt, że w końcu przełamaliśmy niemoc strzelecką. Bowiem strzelenie dwóch goli zespołowi, który jeszcze w poprzednim sezonie walczył w lidze okręgowej (ostatecznie zajmując 4 miejsce od końca) powinno dodać wiary naszym zawodnikom.

W kolejnym spotkaniu ligowym zmierzymy się w Nowej Wsi z zespołem LKS Różnowo.