Wynik turniejów orlika

W pierwszym turnieju Orlików, który odbył się 07.09.15 w Nidzicy nasz zespół odniósł dwa zwycięstwa. W meczu z drużyną Dwójki Nidzica wygraliśmy 2:1 a z drużyną Olimpią Olsztynek 5:1 bramki zdobyli Oskar Sulkowski 2, Kewin Zimerman 2 Krzysiek Pawlica 2 Wiktor Fedor 1

W drugim turnieju, 14.09.15 w którym byliśmy gospodarzem nasz zespół pokonał drużynę z Nidzicy 2:1 (do przerwy 0:1) oraz Olimpię Olsztynek 6:2 (do przerwy 1:1) bramki zdobyli Kewin Zimerman 7 i Krzysztof Pawlica 1.  W meczu pomiędzy Nidzicą i Olsztynkiem lepszą drużyną okazała się Dwójka Nidzica, która wygrała 2:1. Najlepszymi zawodnikami w naszej drużynie byli bramkarz Kacper Kowalski, napastnik Kewin Zimerman, Krzysztof Pawlica i Wiktor Fedor. Cała nasza drużyna Orlika zasługuje na pochwały, życzymy dalszych sukcesów.