Zmiany kadrowe

Wraz z zakończeniem sezonu Zarząd klubu postanowił podziękować trenerowi Januszowi Hamerzę za dotychczasową współpracę z zespołem seniorów. Za rok wspólnej ciężkiej pracy Serdecznie dziękujemy !!!

Klub nie chcę całkowicie rezygnować z trenera Janusza dlatego też Zarząd zdecydował, iż powierzy mu opiekę nad młodzieżą. W nadchodzącym sezonie po raz kolejny zgodnie z regulaminem jesteśmy zobowiązani do zgłoszenia drużyny młodzieżowej. Tym razem do rozgrywek Warmińsko Mazurskiego Związku Piłki Nożnej została zgłoszona drużyna Orlika w której skład wchodzą chłopcy a także dziewczęta z rocznika 2005-2008. Obecne trwa nabór do zespołu treningi prowadzone są 2 razy w tygodniu w Nowej Wsi. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z trenerem.

Jan Hamera